Шановні пасажири!

 з 2 листопада 2019 року автобуси маршруту № 6 «Чорноморськ АС – Аккаржа» проходять через с. Молодіжне, із розкладом руху:

 Часи перших рейсів: з Аккаржи - 6:00; з Чорноморська – 6:40

Часи останніх рейсів: з Аккаржи – 19:25; з Чорноморська – 20:15

Інтервал руху: 15-20 хвилин 

(щоб переглянути розклад руху, схему маршруту і веб-камеру з кінцевої зупинки "Аккаржа" тиснить кнопку "Детальніше")

17 жовтня в приміщенні Федерації профспілки Одеської області відбулися фінальні змагання з 3 видів спорту (дартс, шашки та шахи) серед працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

У змаганнях взяли участь спортсмени: ГО «Всеукраїнський союз автомобілістів», ПП «Діамант», ТОВ «Овідіопольавтотранс», Одеський автомобільно-дорожній коледж ОНПУ, профгрупа обкому профспілки. Всього взяли участь 30 спортсменів: 23 чоловіки та 7 жінок.

У змаганнях з шашок серед чоловіків призові місця зайняли: 1 місце - ГО «Всеукраїнський союз автомобілістів»; 2 місце - автодорожній коледж ОНПУ; 3 місце - ТОВ «Овідіопольавтотранс».

У змаганнях з шахів призові місця зайняли: 1 місце - ГО «Всеукраїнський союз автомобілістів»; 2 і 3 місце зайняли працівники ТОВ «Овідіопольавтотранс».

Голова Одеської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства Чечоткін В.П. нагородив переможців та призерів в кожному виді змагань грамотами та медалями.

Шавновні пасажири!

Інформуємо Вас, що рух автотранспортних засобів на автодорозі М-27, км. 17+437, а саме, через понтонну переправу Сухий лиман - повністю відновлено. 

Відповідно до зазначеного лінія маршруту № 535 з 10:05 15.10.2019 вже проходить через с. Малодолинське, с. Бурлача Балка, але за тимчасовим розкладом руху (інтервал - одна година), а з 16.10.2019 маршрут буде обслуговуватися відповідно до штатного розкладу руху, а саме, з інтервалом 30 хвилин.

 

Web-камери Овідіопольського району

Автопідприємству потрібні водії автобусів (категорії "D", а у разі її відсутності, організовуємо навчання).

Місцезнаходження: Одеська область, смт Овідіополь.

Звертайтесь за адресом: смт Овідіополь, вул. Одеська, 8;

тел. 067 485-99-50, 067 786-06-84; email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.