УВАГА! ПУБЛІКАЦІЯ ОНОВЛЕНА! 30.03.2020. Відміняється другий рейс: з Надлиманського - 14:45 і з Одеси - 19:00, оскільки на цьому рейсі відсутні пасажири. Ранковий рейс обслуговується без змін та на постійні основі - щоденно!

 

Організована чат-група Спецрейсу для медпрацівників, долучайтесь: "Спецрейс Надлиманское-Одесса" https://invite.viber.com/?g2=AQB4bThIa1UNyUtFl8YulUsodaKnyTgh%2Ff1CBfU4aSwgnNYNzAWSTq7UsiaLfRg3

 

з 25 березня 2020 року ТОВ "Овідіопольавтотранс" долучається до перевезень мед. працівників до лікувальних закладів Овідіопольського району та м. Одеси.

 

   

 Детальний розклад руху

 

 

Схема руху 

  

 

Ми зупинились,

 

медичні працівники - НІ!


Вони лишаються заради ВАС!

 

Будь ласка, лишайтесь дома заради НИХ!

Шановні пасажири!

      з 12:00 18 березня

по 3 квітня 2020 року

зупинено обслуговування

автобусних маршрутів:

3, 5, 6, 7, 18, 38, 535, 748 та 1511 (1511А)

 

автостанція "Овідіополь-2"

закрита на карантин

 

Відповідно до Наказу управління транспорно-комунікаційної інфраструктури Одеської облдержадміністрації від 17.03.2020 №74/0-2020 та на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами від 16.03.2020).

Шановні мешканці ЖМ «7 Небо»!

Одеська облдержадміністрація за сприянням Одеської обласної ради і Авангардівської селищної ради проводить заходи щодо оптимізації мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, які діють в межах селища.

Сьогодні, першочергово вирішується питання щодо з’єднання житлового масиву «7 Небо» із смт Авангард, як з центром територіальної громади.

Законодавством про автомобільний транспорт передбачений порядок дій щодо відкриття нових автобусних маршрутів, але їх виконання складне і  займає чималий час.

Відповідно із зазначеним з метою вирішення порушеного питання у найкоротший строк планується запровадження силами ТОВ «Овідіопольавтотранс» п’яти окремих рейсів (із залученням додаткового автобусу), які повинні з’єднати житломасив із центром смт Авангард.

Запевнюємо, що зазначені заходи ніяким чином не вплинуть на процес пасажирських перевезень на маршруті № 1511.

Щодо маршруту № 1511 в цілому, то діюча схема маршруту лишається без змін, крім того, планується подальше збільшення кількості автобусів з метою зменшення інтервалу руху у ранковий час.

Про схему і розклад руху зазначених додаткових окремих рейсів ЖМ «7Небо» - с. Авангард поінформуємо Вас додатково.

 Шановні пасажири!

Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаємо Вам щастя, успіхів, наснаги  у здійсненні всіх  задумів. Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступний рік хай стане роком миру, злагоди та процвітання. Нехай завжди Вам посміхається доля, несуть тільки радість прожиті роки, хай здоров’я не зрадить ніколи, та збудяться мрії, бажання, думки!