17 жовтня в приміщенні Федерації профспілки Одеської області відбулися фінальні змагання з 3 видів спорту (дартс, шашки та шахи) серед працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

У змаганнях взяли участь спортсмени: ГО «Всеукраїнський союз автомобілістів», ПП «Діамант», ТОВ «Овідіопольавтотранс», Одеський автомобільно-дорожній коледж ОНПУ, профгрупа обкому профспілки. Всього взяли участь 30 спортсменів: 23 чоловіки та 7 жінок.

У змаганнях з шашок серед чоловіків призові місця зайняли: 1 місце - ГО «Всеукраїнський союз автомобілістів»; 2 місце - автодорожній коледж ОНПУ; 3 місце - ТОВ «Овідіопольавтотранс».

У змаганнях з шахів призові місця зайняли: 1 місце - ГО «Всеукраїнський союз автомобілістів»; 2 і 3 місце зайняли працівники ТОВ «Овідіопольавтотранс».

Голова Одеської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства Чечоткін В.П. нагородив переможців та призерів в кожному виді змагань грамотами та медалями.