ТОВ «Овідіопольавтотранс» оголошує подяку водію маршруту № 89 «Чорноморськ АС – смт Молодіжне» Левицькому Сергію Олександровичу за сумлінну працю та високій професіоналізм.

28 жовтня 2018 року Одеська обласна державна адміністрація урочисто нагородила комерційного директора ТОВ «Овідіопольавтотранс» Гордієвського Олександра Миколайовича за вагомі трудові здобутки, значний внесок у розбудову автомобільного транспорту області, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. 

Голова Одеської облдержадміністрації Степанов М.В. нагородив почесною грамотою директора ТОВ "Овідіопольавтотранс" Гордієвського Є.О. за значний внесок у розбудову автомобільного транспорту області, надання високоякісних послуг населенню, високу професійну майстерність, активну благодійну діяльність та з нагоди 27-ої річниці незалежності України.

 

19 жовтня 2017 року команда ТОВ «Овідіопольавтотранс» зайняла перше місце у змаганнях з шашок ІІІ обласної спартакіади серед працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства. У змаганнях з шахів команда підприємства посіла друге місце.

Дипломом нагороджена команда ТОВ "Овідіопольавтотранс" за друге місце у командному заліку в обласній спартакіаді серед працівників автомобільного транспорту і дорожнього руху.